dysto (dysto) wrote,
dysto
dysto

финансы

цитата без ссылки на источник, кому интересно сами проверяйте:
"Ринок активів на 59% належить банкам з іноземним капіталом, з них 15% - банкам з російським капіталом. Державні банки контролюють 28% активів, банки з приватним українським капіталом – 13%.
...
найменш ефективними були банки з російським капіталом, їх збитки складали 25,4 млрд. грн. Серед 38 банків, у яких за підсумками січня- вересня 2015 р. було зафіксовано від’ємний фінансовий результат, найнижчий показник продемонстрував "ВТБ БАНК" зі збитком 16,3 млрд. грн. В цілому, п’ять із п'ятнадцяти банків з найбільшим збитком станом на 01.10.2015  це найбільші банки з російським капіталом, які безпосередньо контролюються урядом Росії (ВТБ, Промінвестбанк, Сбербанк) та іншими власниками (Альфа-банк та БМ Банк). Загальний збиток цих п'яти російських банків складає майже половину (45,2%) сукупного збитку всіх збиткових банків.
Збитки отримали також українські державні банки (14 млрд. грн.) та банки з іноземним (неросійським) капіталом (13,4 млрд. грн.).
Група банків з українським приватним капіталом на 01.10.2015р. характеризувалась позитивним фінансовим результатом (прибутки по групі становили 0,36 млрд. грн.)."


Ну не красота ли? :)
Интересно как в этом году.
Subscribe

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 6 comments